Ve onu kim suçlayabilirdi ki? Bu nedenle, etki, bir gün cüretle cüret ederek, tamamen farklı düşünerek, engelleri kırarak; çılgınca seçeneğe gider. Apple’ın klasik « İşte Çılgın Hala » adlı reklamında Steve Jobs tarafından savunulan bir ruh. Millet aslında, Samsung’un – Apple’ın en büyük muhaliflerinden biri olan – iPhone X ile eşleşecek masaya getireceğini merak ediyor. Cevap, Samsung Galaxy X ve Galaxy S9 olabilir mi? Bazı dijital kamera donanımlarının yanı sıra, Samsung Galaxy S9’un sesli bölgede iyileştirme sağlanacağı söylenebilir. İkincil sensör, temel dijital kamera olan « Tremendous Pace » Çiftli Piksel ile aynı değildir, bu nedenle standart aynı değildir. Bir kameranın mercek aracılığıyla nazikçe girme miktarını kontrol ederek – aslında girdiği açmayı arttırarak veya daraltarak tamamen farklı odak uzaklıkları arasında değişiklik yapmasını sağlar. En sevdiğiniz spor ayakkabı seti olan özdeş malzemeden yapılmış olan bu kutu, korumayı sağlamanın yanı sıra cep telefonunu rahatça kavramanıza izin verir.


Ve onu kim suçlayabilirdi ki? Bu nedenle, etki, bir gün cüretle cüret ederek, tamamen farklı düşünerek, engelleri kırarak; çılgınca seçeneğe gider. Apple'ın klasik

Description complète


Üstün kaliteli İtalyan deri malzemeden yapılmış bu muhafaza yardımı ile gelir ve muazzam bir estetik cazibe istemektedir. Şu anda, GeekBench’in bazı S9 Plus Spesifikasyonlarını gösteren büyük bir kaçak var. Samsung, Galaxy S8 ve S8 Plus’ın şirketin şimdiye kadar ürettiği en popüler tasarımlardan birine sahip olduğunu söylüyor. Dolayısıyla bu yıl her şeyin arıtılmasıyla ilgilidir. Şubat ayında Mobil Wold Kongresinde yeni Samsung Galaxy X akıllı telefonu göreceğimiz bir risk söz konusudur. Konuşulduğumuz gibi, Samsung Galaxy S9’u Şubat veya Mart 2018 yıllarında açıklayacağız. Samsung olayında « Unpacked » kesinlikle çok lüks bir vesile ile sergilenecek. Belirli bir Pinusnigra Galaxy S9 Plus hakkındaki ilk fikirlerini paylaştı. S9 Plus ve Be aware 8’in tasarımları aslında boyutlarından ötürü değil, tamamen farklıdır. Bu « PCB gibi PCB » (SLP) teknolojisinin önceki uzmanlığından « daha ince ve dar » olduğu ve toplam satışların% 60’ını oluşturması beklenen Samsung’un Exynos çipi ile kullanılabileceği iddia edildi.

samsung galaxy s9 kılıfHer iki akıllı telefonda şirketin Hindistan’daki Exynos 9810 SoC ve başka alanlar bulunuyor ve ABD’deki Qualcomm Snapdragon 845 SoC ile çalışıyor. Ve konuştuğumuz gibi, Samsung Exynos 9810 M, S9 için sızdırılmış (CDMA yardımıyla olduğu gibi). Samsung Galaxy S9 Hindistan’da piyasaya sürülecek. Galaxy S9 için, Samsung’un Android 8.1 Oreo’yu kullanmaya başlayacağını duymak istiyorum. Bir saniye, yine de Samsung’un ödüle göz kulak olduğu ortaya çıktı. Yani Samsung, Apple’ın öncülüğünü kovalamak için algılama donanımıyla fazladan bir girişimde bulunmak için muhtemel görünüyor. Gerçekte, S9’un kavisli ekran kenarlarıyla daha Samsung Galaxy benzeri bir görünüme sahip olduğu düşünülüyordu, ancak bildirildiğine göre Leagoo’nun beklediğinden daha pahalıydı, bu nedenle şirket iPhone X görünümüne geçti. Daha iyi mikrofonlarla, daha yeni ve daha basit bir iletişim için yeni Bluetooth kulaklıklar çözülmüştür. galaxy s9 kılıf Bunu doğrulayan Samsung’dan bir şey duymamıştık, ancak bunu izlemek bir feat değeri olacaktır dışarı için.

Cep telefonunun, e-ticaret web siteleri ve Samsung’un kişisel resmi web sitesi aracılığıyla, on-line olarak sunulması ve Samsung mağazalarının ve ilgili satıcıların çevrimdışı sunması bekleniyor. Ve her şeyin altında, Samsung’un bir sonraki amiral gemisinden en çok istediğimiz çeşitli konuların bizim kontrol listemizi keşfedeceksiniz. Bu 12 aya kadar, samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak her zaman fiyatını oldukça sabit tutuyor ve farklı amiral gemisi cep telefonu üreticileriyle uyumlu. Bazı diğer söylentiler, Samsung’un yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefonlarının ekran parmak izi okuyucular içerebileceğini bildirmektedir. Parmak izi sensörü olması gereken yer. Bu, Samsung’un 2010’dan beri düzeltmeye çalıştığı bir şey ama yine de ortak sıkıntıların benzeriyle karşı karşıyayız. Genel görünüm ve his, metalik ve camın zarif bir bileşimi ile aynıdır. Galaxy S9’un söylenti özelliklerinin nasıl değerlendirildiğini daha ayrıntılı bir şekilde inceledik. Evet, Galaxy S9 her ikisini de yükseltti. Samsung’un System LSI ve Foundry birimi büyümede bir düşüş yaşadı ancak şirket, amiral gemisi cihazları ve uygulama işlemcileri için artan görüntü sensörü talebini takiben bir artış bekliyor.Catégorie

Les commentaires sont fermés